Inwestycje

Jak świat stary i szeroki, prawa bytu są od wieków niezmienne. Każdy, kto płaci – wymaga. Za co więc Państwo płacicie?? Siedzimy i zastanawiamy się, co wybrać? Postaramy się pomóc. Każdy z nas na pewno wie, czego szuka i czego chce. Jedni chcą się wprowadzić i tylko wnieść meble, inni szukają czegoś, co będą mogli sami tworzyć w już stworzonym. Trzeba więc rozwiać wątpliwości, co oznaczają poszczególne pojęcia : stan deweloperski oraz pod klucz?? Zacznijmy od opcji tańszej – mieszkanie w stanie deweloperskim. Swego czasu Dziennik Łódzki (24.04.2007) podał taką oto definicję: ” [...] całkowite wykończenie domu z zewnątrz, drzwi zewnętrzne, rozprowadzenie wszystkich instalacji bez ich zakończenia odpowiednią armaturą sanitarną bądź elektryczną, montaż stolarki okiennej, parapety wewnętrzne, grzejniki c.o. bądź ogrzewanie podłogowe, ściany przygotowane do pomalowania bądź pomalowane jednokrotnie na biało, przygotowanie posadzek do położenia podłóg”.

My spełniamy wszystkie te warunki. Co więc otrzymuje klient płacąc za mieszkanie? Pięknie wykończony dom z zewnątrz, elegancka i ciepła elewacja, drzwi zewnętrzne do mieszkania, okna PCV, parapety, ogrzewanie , pomalowane jednokrotnie na biało ściany i elegancką wylewkę na podłogach. Do tego sprawnie i bezpiecznie poprowadzone wszystkie instalacje, kable i przewody.

Wszystko, co najważniejsze już jest. Można urządzać się po swojemu. Ale na szczęście wiemy , że są i tacy, co tego nie lubią , nie mają czasu lub z innych powodów wolą dostać mieszkanie pod klucz. Pod klucz - czyli jakie?? Standard pod klucz nie wymaga poświęcenia czasu na długie i czasochłonne poszukiwania materiałów wykończeniowych. Nie ma obawy, że ekipa remontowa nawali, bo tym się martwi deweloper. Klient po prostu wprowadza się do "gotowego" mieszkania. Co dajemy do tego mieszkania? Drzwi wejściowe i wewnętrzne firmy Porta, a więc zaczynamy od lidera na rynku stolarki. Firma działa od 1992r i obecnie jest największym producentem drzwi w naszym kraju. Wchodzimy dalej. W mieszkaniu gwarantujemy tynki gipsowe, okna i parapety PCV, instalacje wodno – kanalizacyjną doprowadzoną do docelowych urządzeń, punkty poboru wody ciepłej i zimnej zaślepione korkami. W domu nie zabraknie też prądu. Zapewniamy gniazda wtykowe, trójfazowe zasilanie kuchenki, gniazdo RTV w pokoju dziennym, a ponadto instalacje telefoniczną, internetową, dzwonkową i domofonową. Wszystko to ogrzeją grzejniki marki Stelrad. Najnowocześniejsze metody produkcji grzejników Stelrad i staranne kontrole wg surowych norm ISO 9001 gwarantują utrzymanie ich najwyższej sprawności i wytrzymałości na stałym poziomie w pokojach i w kuchni. W łazienkach zamontowaliśmy grzejniki drabinkowe. Piece gazowe z zamkniętą komorą spalania dostarczyła rodzinna firma Viessmann , która już od trzech pokoleń czuje się zobowiązana do pielęgnowania tradycji, jaką jest dostarczanie ciepła zgodnie z zapotrzebowaniem w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Pięknie wykończona łazienka, wyłożona kaflami , zaopatrzona w podstawowe meble i urządzenia sanitarne pozwoli na pełen relaks już chwilę po męczącej przeprowadzce. W pokojach na podłogach wysokiej klasy panele , które dostarczył Państwa inwestor i wykonawca a więc firma BEL-POL. Decydując się na mieszkanie pod klucz w Państwa geście pozostaje jedynie wnieść meble , włączyć telewizor i delektować się kawą na balkonie, z którego rozciąga się wspaniały widok na otwartą przestrzeń ciszy i spokoju.ul. Komorów 42
58-100 Świdnica

deweloper@bel-pol.com.pl
+48 74 856 38 31 (recepcja)
+48 601 981 831