ul. Komorów 42
58-100 Świdnica

deweloper@bel-pol.com.pl
+48 74 856 38 31 (recepcja)
+48 601 981 831

Inwestor wykonawca

Każdego dnia czytamy o kolejnych niedoszłych mieszkańcach domów, które nigdy nie powstaną lub które już postały ale koszt ich budowy wzrósł czasem nawet o połowę w stosunku do ceny wyjściowej. Są to firmy polskie i zagraniczne. Komu więc zaufać ?

Szanowni Państwo,
nasza firma nie istniej od dziś. Kapitał BEL-POL-u tworzy się od roku 1991 a więc jesteśmy na rynku już wiele lat. Można z żartem powiedzieć, iż w roku 2009 osiągnęliśmy pełnoletniość. W chwili obecnej prowadzimy działalność w ponad 56 hurtowniach i sklepach w całej Polsce. Jesteśmy zatem ogólnopolską siecią reprezentującą sprzedaż hurtowo – detaliczną. Nasza główna oferta skupia się na panelach podłogowych i ściennych. U nas znajdziecie Państwo panele polskie, niemieckie, austriackie, francuskie czy szwedzkie.

W chwili obecnej jesteśmy największym w Polsce odbiorcą paneli podłogowych oraz ściennych z fabryki Kronopol w Żarach. Firma ta powstała w 1994 r. w wyniku przekształcenia ówczesnych Zakładów Płyt Wiórowych w spółkę Skarbu Państwa. Do fuzji doszło ze szwajcarską Grupą Krono Holding AG. Od 1999 r. właścicielem wszystkich akcji jest strona szwajcarska a w jej skład obok polskiego Kronopolu wchodzą zakłady w Szwajcarii, Francji, Niemczech, na Węgrzech , Rosji i na Ukrainie.

Z naszej oferty
mogą także trafić do Państwa drzwi zewnętrzne i wewnętrzne pochodzące w zdecydowanej większości z fabryki Porta KMI Poland. To kolejna po Kronopolu, największa firma w Polsce i największy producent drzwi, który gwarantuje wszelkie atesty bezpieczeństwa i odporności ogniowej. Porta to pięć fabryk <4 w Polsce i 1 w Rumunii>, w których średnia miesięczna produkcja wynosi ponad 80 tys. sztuk skrzydeł i 65 tys. sztuk ościeżnic.

To tylko główne aspekty naszej oferty.
Oprócz tego znajdziecie Państwo u nas wszelkie niezbędne do wykończenia mieszkania dodatki, akcesoria i elementy potrzebne do montażu. U nas znajdziecie wykwalifikowaną kadrę sprzedawców, montażystów oraz doradców, którzy każdego dnia gotowi są służyć klientowi pomocą, radą i opinią.

Do prezentowanych sukcesów
możemy dodać kolejną branżę, z którą postanowiliśmy się związać, jest to budownictwo. Osiągnęliśmy już pierwsze sukcesy. Osiedle Arkadia ma już swoich pierwszych, szczęśliwych mieszkańców. W dalszym ciągu czeka na kolejnych. Może wśród nich niedługo znajdziesz się i Ty?

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie toczy się życie.
Każdego dnia nasze drzwi otwierają przed tysiącami osób nowe przestrzenie, wkraczacie przez nie do swoich domów, pracy, szkoły. Każdego dnia po naszych podłogach stawiają kroki dorośli, starzy i ci, którzy dopiero uczą się kroczyć przez życie. Co dzień na naszych ścianach zegar wybija kolejną godzinę a ze zdjęć uśmiechają się twarze rodziców, dzieci i wnuków. Każdemu, kto do nas przyszedł daliśmy ciepło i bezpieczeństwo, wygodę i komfort a przede wszystkim poczucie tego, że do nas zawsze można wrócić.

Komu zaufać kupując mieszkanie?
Może nam. Firmie, która od tylu lat jest na rynku, która spełnia wymagania najbardziej wymagających. Cytując pewnego anonimowego poetę można przyjąć, że najlepiej określa nas jedno zdanie: „Nie jesteśmy wybredni, zadowalamy się tylko tym co najlepsze”. Jeśli komuś to jeszcze nie wystarcza i chce się o nas dowiedzieć więcej zapraszamy serdecznie do naszych sklepów. Przekonajcie się sami!